Door je eigen naam te claimen, voorkom je dat een ander met jouw naam berichten achter kan laten.
Voornaam:


René Kamphuis

 Geplaatst op
4 February 2009
Denken wij zelf onze gedachten, of krijgen we die "aangeleverd"?

Andre0001

 Geplaatst op
4 February 2009
Heb net een antwoord opgeschreven, maar zie die nergens! Het komt hierop neer dat wij zelf niet de doeners zijn. Gedachten verschijnen aan ons, te vergelijken als wolken in de lucht.
Als ik jou nu vraag om NIET aan een olifant te denken, weet ik zeker dat je er "toch" aan gaat denken.Die verschijnt gewoon aan jou.
Maar, zul je zeggen, ik kan toch besluiten om nu zelf ergens aan te gaan denken? Jawel, maar de eerste gedachte om nu ergens specifieks aan te gaan denken, verscheen ook aan jou!
Alles verschijnt in Bewustzijn, ALLES IS Bewustzijn!
De kracht van het Spel, van de Illusie zit 'm hierin dat wij denken dat wij de doeners zijn!
Geef je stem:
0
0

K1ng

 Geplaatst op
4 February 2009
Als ik aan iets denk, is dat mijn beslissing onder invloed van allerelei omstandigheden, maar het blijft wel degelijk mijn beslissing.
Geef je stem:
0
0

Ad

 Geplaatst op
4 February 2009

Wim

 Geplaatst op
4 February 2009
Je denkt niet altijd bewust, je kan je gedachten niet altijd sturen. Soms borrelt er iets op uit je onderbewustzijn en denk je aan iets dat je al jaren vergeten leek te zijn. Maar je krijgt ze natuurlijk niet aangeleverd. Door wie dan? Waar vandaan?
Geef je stem:
0
0

lucky

 Geplaatst op
4 February 2009
Dat komt door al de ervaringen die je al op hebt gedaan, toen je klein was waren je gedachten minder complex dan nu.
Groeten
Geef je stem:
0
0


Antwoord:
Naam:
Email: * niet verplicht
Voer code in: ->