Door je eigen naam te claimen, voorkom je dat een ander met jouw naam berichten achter kan laten.
Voornaam:


smarty

 Geplaatst op
26 June 2008
Is er wetenschappelijk bewijs dat de hemel bestaat en er leven is na de dood?

wieke

 Geplaatst op
26 June 2008
Nee.Je kunt er alleen in geloven,en dat geeft veel mensen hoop en vewachting.
Er is nooit iemand teruggekomen die overleden is en er over verteld heeft.
Groeten
Geef je stem:
0
0

ruth

 Geplaatst op
26 June 2008
Erin geoen geeft valse hoop en geeft sluweriken de kans je te manipuleren. Daarop is elke godsdienst gebaseerd.
Geef je stem:
0
0

Ad

 Geplaatst op
27 June 2008

Godlover

 Geplaatst op
27 June 2008
Nee, er is geen wetenschappelijk bewijs en er zijn zelfs geen wetenschappelijke aanwijzingen die in die richting wijzen. Bovendien zou het idee van een hemel en een leven na de dood ons voor allerlei logische problemen plaatsen.
De mens wil er nu eenmaal graag in geloven. We kunnen moeilijk accepteren dat iedereen op een gegeven moment ophoudt te bestaan en dat we onze overleden vrienden en familieleden nooit meer zullen zien.
Anderzijds handelen wij (ook gelovige mensen) meestal niet naar het idee van een hiernamaals, niet echt.
Geef je stem:
0
0



 Geplaatst op
13 May 2009
http://home.tiscali.nl/tdruiter/hemelhel.htm
Geef je stem:
0
0



 Geplaatst op
13 May 2009
Hoe zou dat wetenschappelijk bewijs er uit zien dan, snuggerd? Als dat er zou zijn stond de wereld op z'n kop; je bent echt in de waan dat je het dan nog niet zou weten ALS dat bewijs er zou zijn?

Tjees... Ik mag hopen dat jij je niet voort plant.
Geef je stem:
0
0


Antwoord:
Naam:
Email: * niet verplicht
Voer code in: ->